• Sklep z materiałami edukacyjnymi

Na Polski to projekt skierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli, który ma dostarczyć ciekawe, inspirujące i wartościowe materiały wspomagające naukę języka polskiego - zarówno na szkolnych lekcjach, jak i podczas edukacji domowej.

Lektury, gramatyka, ortografia, redagowanie tekstów, próbne arkusze egzaminacyjne - wszystko w atrakcyjnej oprawie wizualnej, z wykorzystaniem technik mnemotechnicznych i z dbałością o jakość merytoryczną.

Każdy materiał przygotowuję osobiście, bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu dydaktycznym oraz na materiałach naukowych. Nie przestaję się kształcić i szkolić - wiem, że rzeczywistość społeczna się zmienia, a nowe pokolenia dzieci wymagają zastosowania nowoczesnych metod nauczania.

Większość oferowanych w sklepie produktów przetestowałam osobiście na własnych uczniach i uczennicach - mam więc pewność, że są one interesujące, przystępne i pozwalają osiągnąć zamierzone cele edukacyjne.
O jakości moich materiałów świadczą liczne opinie zadowlonych klientów, do których zaliczają się uczniowie, rodzice i nauczyciele.